niedziela, Czerwiec 24

Znaczenie naszych snów

Współczesny internet pognał niezmiernie do przodu. Chcę znaleźć np. sennik i otrzymuję multum wyników! Wyszukiwarka potrafi przynieść nam co nie miara danych jednakże często zasypuje nas śmieciami. Niekiedy miewam świetne sny, w związku z tym rozpisuję się o senniku, ale kłopot w tym, iż niezwykle sporadycznie je mogę zapamiętać. Nie wiem, dlaczego niektórzy śnią co noc a są ludzie,którzy wcale? Podobno każdy śni, co dzień, ale większość snów zapominamy przy przebudzeniu. Dawniej słyszałem, że aby pamiętać sen nie należy patrzeć w okno w chwili przebudzenia i przez chwilę przeanalizować ten sen, aby go utrwalić. Jeżeli masz ochotę wiedzieć, co może znaczyć weź sennik do ręki i zobacz jego znaczenie lub skorzystaj z największego sennika.

W starożytnych sny mogli odczytywać mędrcy. Mieli swoiste senniki, w których zapisywane były tłumaczenia nocnych marzeń. W dobie Internetu senniki można znaleźć w sieci. Dużo prościej się ich szuka i dużo łatwiej z nich korzysta. Trzeba jednakże pamiętać, że nie wszystkie osiągalne w sieci senniki są zrobione przez profesjonalistów, a wiele to po prostu zwykłe kopie wcześniejszych serwisów www poświęconym snom.

Inteligentna wyszukiwarka snów, posiada zintegrowany słownik polskiego slangu oraz bazę synonimów. Dodatkowo prawie każdy sen urozmaicony jest ilustracją lub zdjęciem, co pozwala zdecydowanie w łatwiejszy sposób zrozumieć dany sen. Zasoby tej wyszukiwarki zbierane są przez specjalnie zaprojektowanego “robota”, który przeszukuje Internet i senniki w nim umieszczone i zapamiętuje wyłącznie znaczenia snów, dzięki czemu mamy czystą esencje tłumaczenia znaczeń snów. Nie wszyscy wiedzą, iż taka przeszukiwarka to pierwsze takie rozwiązanie w naszym kraju wykorzystywane w sennikach.

Świat to ciało, ale i dusza. Więc niekiedy warto ufać emocjom, a nie jedynie “szkiełku i oku”. Warto sięgnąć po sennik. Bez liku z nas po prostu nie wierzy w to, iż sny potrafią się wypełnić. Jednak, kiedy w naszym życiu zdarzają się rzeczy, o jakich kiedyś śniliśmy to zaczynamy się zastanawiać czy jednak sen nie miał z tym nic wspólnego.

Udostępnij: