sobota, Maj 26

Twórca Simpsonów Matt Groening kieruje się do Netflixa z nową komedią

LOS ANGELES (REUTERS) – twórca Simpsonów, Matt Groening, zamienia Springfield na czasy średniowiecznego królestwa w nowej, animowanej serii filmów Disenchantment dla Netflix’a.

Disenchantment będzie śledzić losy księżniczki o imieniu Bean, której głosu użycza Abbi Jocobson, wśród bohaterów pojawia się również Elfo oraz demon Luci a wszystko dzieje się w rozpadającym się królestwie. Seria, która będzie zawierać 10 odcinków rozpoczynie się w 2018 r., obejmie takie stworzenia, jak ogry, harfy, trolle i „wiele ludzkich głupców”.

„Disenchantment będzie dotyczyło życia i śmierci, miłości i seksu i jak śmiać się w świecie pełnym cierpienia i idiotów, pomimo tego, co mówią starcy oraz czarodzieje.”

Komedia ta odbiega bardzo od tego co do tej pory oferował nam Groening w Simpsonach – kochającego pączki Homera, gospodyni Marge, buntowniczego Barta, cudownego dziecka jakim jest Lisa, czy też druga córka Maggie.
Simpsons to najdłużej puszczana seria w telewizji w Stanach Zjednoczonych, która właśnie zakończyła swój 28 sezon w tym roku. Seria ma być kontynuowana jak dowiadujemy się ze źródła. Groening jest również twórcą animowanej komedii Futurama, która była puszczana od 1999 do 2003 roku na Fox i została ponownie wznowiona w 2010 do 2013 roku dla Comedy Central.

Udostępnij: