niedziela, Czerwiec 24

Głucha piosenkarka wywiera ogromne wrażenie na sędziach

Mandy Harvey to 29-letnia piosenkarka z amerykańskiego stanu Floryda. Cierpi na zaburzenia tkanki łącznej. Praktycznie straciła słuch, gdy miała 18 lat. Jako dziecko i podczas jej nastoletnich lat Harvey był piosenkarką. Ale przestała śpiewać przez jakiś czas po tym jak stała się głucha. Ale postanowiła zacząć śpiewać ponownie, gdy dowiedział się, jak poczuć rytm przez drewnianą podłogę sceny lub teatru. Używa pomocy wzrokowych, aby upewnić się, że jej instrumenty muzyczne są prawidłowo dostrojone i śpiewa w prawidłowej intonacji. Harvey jest teraz profesjonalną wokalistą. Ale do wtorku w nocy, nie była znana wielu ludziom w Stanach Zjednoczonych.
To się zmieniło, kiedy pojawiła się w programie telewizyjnym „America’s Got Talent”. W programie występują czterej sędziowie, którzy oglądają ludzi, którzy wykonują piosenki i decydują czy przechodzą oni dalej.
Mandy Harvey pojawiła się na scenie z małym instrumentem: ukulele. Obok sędziów stał tłumacza języka migowego. Jeden z sędziów, Simon Cowell, zapytał Harvey o przyczynę utraty słuchu przez nią. Potem przygotowała się do wykonania utworu, który sama napisała, nosił on nazwę „try”.
Harvey powiedziała: „Kiedy straciłam słuch, poddałam się . Ale chcę zrobić coś więcej z moim życiem niż po prostu ciągle rezygnować. ” Gdy śpiewała, jedna kamera uchwyciła twarze wielu osób w teatrze. Wielu było płaczących. W pewnym momencie wszyscy wstali i wiwatowali. W środowe popołudnie filmik z występem Harvey uzyskał 46 milionów odsłon. Czemu? Krótko po tym, jak skończyła śpiewać, Cowell uśmiechnął się i powiedział: „Mandy, nie sądzę, że potrzebujesz tłumacza po tym wykonaniu”. Po wypowiedzeniu tych słów nacisnął przycisk, który wydał złote konfetti w powietrze. Oznaczało to, że Harvey automatycznie przeszła do finalnej części programu. Po występie Mandy, wielu ludzi podzieliło się swoimi spostrzeżeniami, można było znaleźć opinie mówiące, że Harvey to inspirująca osoba z wielkim talentem i wewnętrzną siłą.

Udostępnij: